Anime-S
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anime-S

Anime forum! Come, register and invite your friends to do the same!
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Pareri

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Momiji
.
.
Momiji


Female Number of posts : 47
Age : 30
Localisation : Konoha
Registration date : 2007-07-03

Pareri Empty
PostSubject: Pareri   Pareri EmptySat Feb 16, 2008 3:11 pm

Mi se pare un anime EXTRAORDINAR! Este unul din favoritele mele! Mi-ar placea atat de mult sa mai apara un sezon, sau un film, sau un OVA, orice! MErita sa il vedeti!
Back to top Go down
http://AnimeSekai.forumer.com
Botan
Admin
Admin
Botan


Female Number of posts : 104
Age : 30
Registration date : 2007-06-29

Pareri Empty
PostSubject: Re: Pareri   Pareri EmptySat Feb 16, 2008 6:01 pm

Da, cu siguranta! A fost un anime estrem de bun, pacat ca are doar 26 de episoade. Mi-ar placea si mie sa mai apara ceva, dar din pacate probabil ca vom astepta mult si bine...

Personajele sunt foarte bine realizate, incat nu poti sa urasti pe nimeni :d
Ba din contra, poate sa-ti placa de cineva :)) oricum, e un anime care contine mai multe genuri, nu numai unul. Adica gasesti de toate pe-acolo. pe la unul din episoade (nu spun care, ca poate va stric surpriza) s-ar putea sa ramaneti socati de ce auziti..sau vedeti...

Am vazut asa de repede animeul.. Si i-am si invatat pe Hikaru si kaoru cat de cat (bine...nu doar din priviri- asta ar fi culmea, din moment ce autorul nu le-a facut niciun semn distinctiv, ca si ochii, parul sau un semn mai ascuns poate ca sa nu vedem Very Happy


Oricum recomand oricarui fan anime sa-l vada, pentru ca, daca esti un fan care nu prea se da in vant dupa animeuri atunci ai sa-ti schimbi cu siguranta parerea ;)
Back to top Go down
http://AnimeAndOthers.3xforum.ro
 
Pareri
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Pareri
» Pareri

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Anime-S :: Anime :: Ouran High School Host Club-
Jump to: